Про нас

Комунальне некомерційне підприємство «Центр здоров’я та комунікацій» Одеської обласної ради було створено відносно недавно, проте динамічно розвивається, намагаючись стати невід’ємною частиною нової системи охорони здоров’я. Створення підприємства відбулося в рамках проведення в Україні медичної реформи та зумовлено необхідністю докорінної зміни підходів до взаємодії між різними суб’єктами медичної галузі, запровадженням інноваційних методів діяльності (комунікаційних, навчальних, сервісних, консалтингових тощо) .

Підприємство – це команда цілеспрямованих та амбіційних однодумців, яка працює над безперервним удосконаленням якості послуг, створенням комфортних умов для навчання медичних працівників, підтримкою і розвитком медичного середовища та запезеченням навчання населення Одеської області щодо здорового способу життя.

Працівники підприємства завжди намагаються знаходитися на передових позиціях у відповідних напрямках діяльності підприємства, бути в курсі усіх нововведень у медичній сфері та доносити їх до медичних працівників.