Відкрито новий навчальний онлайн-курс «Інфекційний контроль за туберкульозом для працівників первинної медико-санітарної допомоги»

Logo
Головна / Блог / Заходи / Вебінари / Відкрито новий навчальний онлайн-курс «Інфекційний контроль за туберкульозом для працівників первинної медико-санітарної допомоги»

На платформі дистанційного навчання Центру громадського здоров’я відкрито новий навчальний онлайн-курс:«Інфекційний контроль за туберкульозом для працівників первинної медико-санітарної допомоги». Навчання триватиме до вересня 2018 року.

Цей курс є частиною програми підвищення кваліфікації для працівників первинної медико-санітарної допомоги, яку реалізує Центр громадського здоров’я в рамках програми Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (ГФ). Мета програми ГФ – прискорити темпи зменшення рівня захворюваності на туберкульоз та ВІЛ за рахунок забезпечення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики і лікування туберкульозу, шляхом розширення доказової медичної профілактики, діагностики та лікування ВІЛ та створення стійкої та життєздатної системи охорони здоров’я.

До участі в навчанні запрошені більше 500 працівників первинної медико-санітарної допомоги з усіх регіонів України. Реєстрація на курс відкрита для всіх охочих. Щоб розпочати навчання, пройдіть коротку реєстрацію на сторінці курсу за посиланням, тут