Чисті руки та доброякісна їжа – проста протидія кишковим інфекціям

Logo
Головна / Блог / Новини / Чисті руки та доброякісна їжа – проста протидія кишковим інфекціям

В Одесі пройшла прес-конференція, на якій було розглянуто рівень захворюваності кишковими інфекціями серед населення Одещини та профілактичні заходи в цьому напрямку. У зустрічі з представниками ЗМІ взяла участь завідувачка кабінету з контролю за інфекційними захворюваннями ДОЗ ООДА, головний позаштатний епідеміолог ДОЗ ООДА Людмила Василівна Красницька.

Влітку, коли починається спека, рівень захворюваності кишковими інфекціями збільшується через природні причини. Проте має сумні наслідки і людська недбалість.

В цьому році різке зростання захворюваності одразу в 6 разів було зафіксовано ще у травні. Спалахи сальмонельозу сталися у Біляївському районі (38 людей потрапили в інфекційну лікарню за дві доби) та в Одесі (27 постраждалих). В першому випадку захворіли гості трьох банкетів: робота закладу тривала, хоча перші постраждалі вже були у лікарні. В другому випадку заклад годував людей небезпечною шаурмою, яка щорічно стає причиною кишкових інфекцій.

За останній тиждень захворюваність зросла на 15% і продовжує збільшуватись. Серед хворих на кишкові інфекції 62% – це діти до 17 років. Дуже сумно, що з цієї групи 47% – це малюки у віці 1-4 років. При належному піклуванні з боку матерів вони б не мали захворіти. Тобто, інфікування є наслідком порушень у догляді за дитиною, приготуванні їжі, годуванні.

З патогенної флори стафілококи вражають людей через харчі, які зберігалися довго чи в неналежних умовах. Клебсієла потрапляє до організму через брудні руки. Найтяжче кишкове враження дає сальмонела. Якщо сальмонельоз не вилікувати остаточно, хворий стає джерелом інфекції для свого оточення.

Серед причин кишкових інфекцій домінують продукти, які приготували вдома з порушенням технологій та гігієнічних норм. Величезна небезпека також ховається у м’ясних, рибних, молочних продуктах, які можна купити на вулиці чи стихійному ринку. Їх категорично не можна вживати без термічної обробки!

У спеку не варто готувати їжу на кілька днів. Безпечніше взагалі – на один раз, якщо це можливо.

Ще одна причина (23% випадків) – це фрукти та овочі, які не мили перед вживанням. До 13% випадків дає вживання молочних продуктів, які продавалися без охолодження навіть на ринках, де є ветеринарний контроль.

Треба пам’ятати, що навіть у холодильнику при температурі 2-6 градусів варене м’ясо можна зберігати лише 24 години, котлети та відбивні – 12 годин, паштети – 6 годин, бульйон – 24 години, варені ковбаси та сосиски – 48 годин, кров’яну ковбасу – 24 години, смажену рибу – 36 годин, квас – 48 годин, молочні продукти заводського виготовлення – 36 годин, тістечка – 6 годин.

Влітку багато часу люди проводять на пляжах. Коли мами йдуть туди з дітьми, вони мають брати з собою лише дві пляшки води: одну – щоб помити дитині руки, другу – щоб її напоїти. Ніяких домашніх харчів не можна нести на сонце! Тим більше, якщо ходити на пляж рано вранці чи досить пізно ввечері, дитина зголодніти не встигне.

На жаль, маленькі діти можуть купатися лише на мілководді, у самого берега. Це найбільш небезпечна зона через високу концентрацію і швидке розмноження мікрофлори. Батьки мають запобігати тому, щоб діти ковтали воду, бо це загрожує кишковими інфекціями.

На сьогодні водокористування дозволено на всіх пляжах Одеси. Проте Одеський обласний лабораторний центр досліджує не тільки морську, але і лиманську воду, стічну взагалі – та окремо від інфекційних стаціонарів. Саме у стоках інфекційних лікарень в двох пробах з 28 було виявлено НАГвібріон (збудник холери чи холероподібної діареї). Це означає, що тяжка хвороба поруч з нами, і треба бути обережними.

Стаціонарні медичні заклади готуються на випадок епідемічної небезпеки. Передбачено окремі палати, є в наявності сольові розчини та антибіотики. Але попереджати поширення кишкових інфекцій мають самі жителі Одещини – своїм дотриманням санітарно-гігієнічних норм у побуті та харчуванні. Особливо це стосується батьків, від яких залежить здоров’я дітей.