Головна / Блог / Статті / Безпека дітей в автомобілі

Безпека дітей в автомобілі

25 липня КНП Одеський центр громадського здоров’я Одеської обласної ради організувало прес-конференцію на тему: «Безпека дітей в авто». У ній взяли участь: головний лікар дитячої місцевої полікліники №6, представник національної поліції, лікар педіатр, керівник філіалу avtokrisla.com в м. Одеса та командир загону зі сприяння учасникам дорожнього руху ГФ “Міжнародна служба порятунку Police 911».

Ганна Ліскова – начальник відділу звязків з громадськістю Управління Патрульной Поліції в Одеській Області доповіла про статистику ДТП за участю дітей та норми законодаства щодо перевезення дітей. В Україні правилам перевезення дітей в автомобілі або іншому транспортному засобі до недавнього часу не приділялося необхідної уваги. Застосування дитячих автомобільних крісел забезпечує безпеку дитини в поїздці. Завдяки усвідомленості самі батьки стали більш відповідально ставиться до безпеки своїх дітей і все частіше обладнують свої авто спеціальними автокріслами для дітей. На жаль це не є обов’язковою вимогою ПДР і все, що може зробити поліцейський, попередити про заходи безпеки. Гурієнко Катерина, лікар-педіатр, розповіла про типові травми дітей без автокрісел, першу допомогу без автокрісла та в автокріслі. Також дала практичні рекомендації, що робити батькам, коли дитина не хоче сідати в автокрісло.

Безпека дітей в транспорті дуже важлива. Згідно з даними ВООЗ, застосування дитячих автокрісел знижує смepтнiсть дітей у разі ДTП на 54%, а ризик отримання тpaвм — на 70%. В першу чергу, це повинні розуміти самі батьки або особи, відповідальні за перевезення дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *