Головна / Новини / Всесвітній день боротьби проти раку

Всесвітній день боротьби проти раку

Щорічно, починаючи з 2000-ого року, за ініціативи Міжнародного союзу боротьби з онкологічними захворюваннями 4 лютого стали відзначати Всесвітній день боротьби проти раку.

Відтепер кожного року у цей день за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я і Міжнародного агентства з вивчення раку Міжнародний союз боротьби з раком проводить масову інформаційну кампанію серед різних верств населення з метою підвищення обізнаності про рак як про одне із найстрашніших захворювань сучасної цивілізації, привернення уваги до запобігання, виявлення та лікування цього захворювання та про завдання, що стоять перед світом в боротьбі з раком.

Згідно даних ВООЗ: від раку щорічно вмирають мільйони людей, більше 60% випадків захворювання на рак припадають на країни Африки, Азії, Центральної й Південної Америки. У цих регіонах відбувається 70% всіх випадків смерті від раку. Найбільша кількість чоловіків вмирає від наступних п’яти видів раку: легенів, шлунку, печінки, ободової і прямої кишки та стравоходу. Жінки частіше помирають від раку грудей, легенів, шлунку, прямої та ободової кишки і шийки матки. У багатьох країнах, що розвиваються, рак шийки матки є найпоширенішим типом раку.
Як відомо, виникнення 43% ракових захворювань можна було б запобігти за допомогою таких норм здорової поведінки, як: обмеження паління; фізична активність, збалансована й здорова їжа; вакцинація проти вірусів, що викликають рак печінки і шийки матки; уникання тривалого перебування на сонці та в соляріях.

Тож, бережіть своє здоров’я, адже Ви того варті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


×
×
There are no upcoming events at this time.