Головна / Блог / Статті / Як правильно підібрати персонал для медичних установ

Як правильно підібрати персонал для медичних установ

Кожен день відкриваються нові клініки, салони краси, профілакторії та оздоровчі центри, і всім їм буде потрібний кваліфікований персонал. Не тільки медичні спеціальності, а й адміністративних працівників доведеться знайти. Наш Центр займається підбором персоналу для вузьконаправленого сегмента ринку – медичних установ. Ми бачимо основні проблеми при підборі персоналу для медичних установ і готові допомогти в їх вирішенні.

Які виникають труднощі при підборі персоналу у роботодавців медичної сфери діяльності

Можна відзначити труднощі, що найбільш часто зустрічаються, які озвучують учасники ринку:

 • велика плинність кадрів;
 • труднощі при наймі співробітників;
 • велика кількість часу витрачається, щоб знайти співробітників для клініки;
 • низький відсоток приходу претендентів;
 • знання іноземної мови.

Проаналізувавши ситуацію на ринку праці в медичній сфері, наші фахівці зробили висновки і назвали основні проблеми:

 • Дефіциту вакансій немає. Хороший фахівець завжди зможе знайти роботу з кращими умовами, тому роботодавці змушені пропонувати великі зарплати і кращі умови праці. Кваліфікований медпрацівник зможе знайти гідну роботу, а «Одеський центр громадського здоров’я» допоможе йому в цьому.
 • Старі методи, якими користували кадрові агентства, не працюють. Якщо роботодавець шукає вузького фахівця і пропонує високу зарплату, то ймовірність того, що претендент прийде на співбесіду, дорівнює 80%. Проте зовсім по-іншому йде справа з іншими вакансіями, наприклад, робота медсестри. У цьому випадку ви дочекаєтеся до себе на співбесіду 2 з 10 кандидатів. Це ускладнює процес відбору, таким чином, проводити індивідуальні співбесіди просто невигідно.
 • Не слід забувати про високу плинність персоналу. Деякі працівники просто не доходять до роботи (передумали або знайшли інше місце). Є й такі, яких звільняє роботодавець. Добираючи персонал для медичних установ, потрібно враховувати момент плинності.

Відправити заявку на пошук персоналу

Як «Одеський центр громадського здоров’я» вирішує проблеми з підбором медперсоналу

Для початку ми добре розуміємо, що на медичному ринку праці присутня конкуренція і потрібна ефективна робота, щоб залучити необхідні кадри. Співробітники нашого Центру знають медичну сферу зсередини і так чи інакше з нею пов’язані. Ми розуміємо, що доведеться зробити велику кількість дзвінків, щоб закрити вакансію і підібрати роботу для лікарів.

Анкетування дозволяє відсіювати шукачів на вході. Це більш ефективний спосіб, ніж вивчати резюме і відбирати кандидатів по них. Часто зустрічаються випадки, коли воно написано погано, а фахівець просто чудовий. Цей етап додає об’єктивності в оцінюванні претендентів. Анкета складається відповідно до специфіки роботодавця. У нас немає шаблону анкет, і ми не змушуємо відповідати на 200 питань. Досить задати основні питання, щоб зрозуміти, підходить вам людина чи ні.

Для скорочення витрат часу і сил використовується а співбесіда. Це непростий метод підбору персоналу для медичних установ, є багато нюансів і заборон, про що не можна говорити з аудиторією, щоб не втратити її.

Більш простий і доступний метод – це потік. Означає він проведення індивідуальних співбесід з урахуванням приходу шукачів. Варто призначати співбесіду кільком людям на один і той же час, оскільки не всі прийдуть, а в такому варіанті завантаженість буде повною.

Переваги співпраці з Центром

Ми підберемо для вас будь-яких фахівців медичної сфери, так і адміністративно-господарської. Робота з нами принесе вам:

 • Економію часу і коштів. Досить укласти договір з нами, і ви будете звільнені від необхідності подавати оголошення про вакансії, здійснювати пошук співробітників по резюме та проведення первинного відбору. Не потрібно спілкуватися з великою кількістю людей і відповідати на нескінченні дзвінки.
 • Кандидати, які прийдуть на співбесіду, будуть відповідати вашим вимогам. Ми проведемо первинний відбір: наші співробітники перевірять документи, визначать їх справжність та відповідність вашої вакансії для лікарів, медсестер і адміністративного персоналу.
 • Оперативність в залученні співробітників. У нас є власна база фахівців і ми працюємо з інтернет-ресурсами. Завдяки власним напрацюванням ми знаходимо медпрацівників швидко навіть з вузьким медичним профілем.
 • Скорочення витрат на зарплату. Немає необхідності утримувати в штаті співробітника, який займається пошуком персоналу для клініки. Крім того, не потрібно буде обладнувати для нього робоче місце і платити зарплату, а також податки.
 • Надійність. Ми беремо оплату тільки за підсумковий результат. Оплачувати буде потрібно після того, як працівник приступить до своїх обов’язків. У договорі прописані всі умови співпраці з нами.
 • Ми пропонуємо високу якість послуг при доступній вартості.

Кращим виходом для роботодавців буде звернення до професіоналів

Фахівці «Центру здоров’я та комунікацій» – це досвідчені професіонали, які володіють необхідними знаннями і зможуть швидко і якісно підібрати медичних працівників та допоміжний персонал для клініки. Ми у відповіді за результат своєю репутацією і матеріально. У договорі співпраці прописані всі моменти і терміни виконання послуги. Якщо кандидат не влаштує роботодавця протягом іспитового строку, то ми одноразово надаємо йому заміну. Це дозволяє уважно ставитися до вибору кандидатів і своїх обов’язків.

З боку завжди легше вибрати співробітника, залишаючись неупередженим і об’єктивним. Не виникає ґрунту для корупції, недбалості і помилок, а також зловживання ресурсами компанії.

Наш Центр у своїй практиці використовує індивідуальний підхід і враховує специфіку діяльності роботодавця. Ми маємо налагоджені зв’язки з освітніми та медичними установами, маємо доступ до спеціалізованих баз, розбираємося в тонкощах, тобто зможемо розмовляти з претендентом на одній мові. Далеко не кожне кадрове агентство запропонує вам послуги з підбору персоналу для медичних установ – це зажадає досвіду і спеціальних знань в даній сфері. Звертайтеся в «Одеський центр громадського здоров’я», і ваш штат буде укомплектований повністю кваліфікованими співробітниками!

Відправити заявку на пошук персоналу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *