Головна / Блог / Новини / Міжнародний день фізіотерапії

Міжнародний день фізіотерапії

8 вересня українська громадськість відзначає Міжнародний день фізіотерапії (World Physical Therapy Day).

Відзначення цієї дати було започатковано у 1996 році за ініціативою Всесвітньої конфедерації фізичної терапії, яка була створена у 1951 році у м.Копенаген і є єдиним міжнародним рупором фізіотерапевтичної галузі. До неї входять понад 350 000 фізіотерапевтів з усього світу і 106 організацій-членів WCPT. Всесвітня конфедерація фізичної терапії співпрацює з іншими міжнародними організаціями, в тому числі з Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) і включає в себе п’ять регіонів: Африка, Азія, Європа, Північна Америка, Південна Америка. Щорічно на сайті організації можна переглянути звіти про відзначення Дня фізіотерапії у всіх країнах-членах конфедерації.

Нагадаємо, що фізіотерапія це одне з найстаріших лікувальних напрямків медицини, яке займається питаннями фізіологічного і лікувального впливу різних фізичних факторів на організм людини. За допомогою фізіотерапії проводиться найчастіше реабілітація пацієнтів, які страждають захворюваннями опорно-рухового апарату, нервової системи. Мета фізіотерапії – це лікування будь-якого захворювання, використовуючи експериментальні фізичні методи впливу на тіло пацієнта.

Програма відзначення Дня фізіотерапії по всьому світу, як і в Україні, різноманітна: від урочистих зборів та тематичних конференцій до безкоштовних консультацій від фахівців з фізіотерапії.

Центр здоров’я та комунікацій вітає всіх лікарів-фізіотерапевтів з професійним святом! Бажаємо здоров’я, наснаги, сімейного затишку, любові до професії та вдячних пацієнтів!

Хай щастить!

#ЦентрЗдоровяТаКомунікацій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *