Головна / Блог / Новини / З днем Бібліотекаря

З днем Бібліотекаря

Сьогодні, 30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, який відзначається громадськістю вже понад 20-ти років, щиро і сердечно вітаємо всіх бібліотекарів в обличчі співробітників відділу бібліотечних ресурсів нашого Центру з професійним святом!

Бібліотечна справа – надзвичайно важлива, адже саме бібліотекарі ще з давніх-давен і до сьогодні відкривають читачам шлях до джерела споконвічної мудрості знань.

Бібліотекар – це не тільки людина, яка має великий багаж знань, але це одночасно і психолог, і педагог, і літературознавець, і історик, і в якійсь мірі актор, в загальному, – майстер на всі руки. Адже тільки від його знань та уміння залежить, чи піде читач з бібліотеки задоволеним або буде говорити, що «більше сюди ні ногою». І сьогодні, з впровадженням інформаційних технологій, змінилася форма, але не зміст – бібліотекар продовжує залишатися посередником між читачем та знанням, провідником у безмежному інформаційному просторі!

Показово, що цієї осені разом відзначаємо ще декілька професійних ювілеїв – 25 років як Одеську обласну наукової медичну бібліотеку очолила Маляренко Валентина Євгеніївна – вітаємо!!! А також 89 років з часу заснування самої бібліотеки – vivat!

Щиро вітаємо усіх співробітників бібліотечного відділу з усіма знаменними датами! Бажаємо здоров’я та родинного затишку, а також наснаги, творчої енергії, професійних здобутків та нових цікавих проектів! Крокуємо до успіху – разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *