Головна / Блог / Новини / 5 основних моментів  ефективного підбору кадрів. Чому працедавцям краще звертатись  до HR-спеціалістів?

5 основних моментів  ефективного підбору кадрів. Чому працедавцям краще звертатись  до HR-спеціалістів?

Звернення до спеціаліcтів з підбору персоналу – це ефективний спосіб економії ресурсів. Розберемо детальніше 5 основних моментів, чому працедавцям набагато вигідніше звертатись до HR-спеціалістів, ніж займатись підбором кваліфікованих кадрів самотужки.

Момент 1: скорочення витрат

Пошук, відбір і залучення кандидатів – окрема непроста задача. Зростаючий компанії рано чи пізно знадобиться окрема людина, яка має реалізовувати цю задачу. Та якщо розрахувати витрати на обслуговування такого робочого місця (заробітну плату, соцпакет та інше), то звернення до HR-спеціалістів стає набагато  економічно вигіднішим.

Момент 2: розширення та охоплення

На практиці саме нестача кваліфікованих кандидатів є головною проблемою підбору. Будь-який співробітник, який займається пошуком у вузькій і складній сфері стикається з проблемою виходу на потрібну аудиторію кандидатів.

Сучасні HR-менеджери працюють, як маркетологи: просувають бренд та знаходять ефективні канали спілкування з кандидатами. HR-спеціаліст має в своєму розпорядженні велику базу даних резюме, що постійно оновлюється. Ефективний пошук кандидатів вимагає звернення до декількох джерел, тому рекрутери використовують велику кількість сайтів, сторінок професійних спільнот в соцмережах, і так далі.

Момент 3: зростання ефективності

HR- менеджери підбирають персонал для різних компаній і галузей, але всередині кожної існує спеціалізація: з вами буде працювати справжній експерт з напрацьованими зв’язками в потрібній галузі. А підготувавши і обговоривши заявку на підбір ідеального кандидата, ви отримаєте зайвий шанс зрозуміти, що в ваших вимогах до майбутнього колеги реалістично, а що ні.

Момент 4: комплексна послуга

HR-спеціаліст бере на себе не тільки рутинну частину відбору – перегляд сотень резюме, дзвінки, зустрічі, але і кваліфіковану оцінку кандидатів, про параметри якої Ви можете домовитися заздалегідь. Ще один важливий момент – ретельна перевірка рекомендацій з попереднього місця роботи.

Момент 5: користь для бренду

Зовнішній рекрутер постає об’єктивним і незалежним учасником переговорів між кандидатом та працедавцем, тому його словам вірять більше.

Статистика показує, що головними на ринку праці зараз стають кваліфіковані кандидати, а не роботодавці. Незроблена або зроблена неякісно робота впливає на прибуток. Також в сучасному інформаційному середовищі інформацію про вас в мережі бачать всі одразу: клієнти і кандидати. У ваших інтересах зробити досвід участі в підборі співробітників приємним. HR-спеціалісти можуть допомогти донести до кандидатів не тільки вимоги до вакансій, але й такі важливі для плідної роботи речі, як: місія компанії, принципи роботи, традиції.

Роль HR-спеціалістів в підборі персоналу важко переоцінити, оскільки вони відбирають найбільш ефективних для компанії кандидатів.

Довірте роботу з підбору «ідеальних» співробітників спеціалістам своєї справи, результат не змусить довго на себе чекати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *