Всесвітній тиждень серцевого ритму

Logo
Головна / Блог / Новини / Всесвітній тиждень серцевого ритму

З вівторка, 2 червня, у багатьох країнах проводиться Всесвітній тиждень серцевого ритму задля покращення ранньої діагностики та лікування порушень серцевого ритму. Тиждень поінформованості фокусується на виявленні аритмій шляхом просування різних безкоштовних медичних кампаній.

Проблеми з серцебиттям зустрічаються досить часто. Крім того, порушення серцевого ритму є одним з найбільш поширених патологічних станів серцево-судинної системи. Так, за приблизними підрахунками, тільки в Україні людей з діагнозом “миготлива аритмія” нараховується близько 1,5 мільйона.

Треба також зазначити, що серцево-судинні захворювання є однією з головних причин смерті в світі — щорічно вони забирають понад 17 мільйонів людських життів.

Ви навіть не можете уявити, але врятувати життя і попередити захворювання досить просто — треба виділити всього 30 секунд, щоб перевірити пульс. Традиційно впродовж 7 днів кардіологи всього світу розповідають паціентам про важливість перевірки пульсу, яка може зменшити кількість раптових випадків смерті від зупинки серця та випадків діагностування фібриляції передсердь.

Контролюйте свій пульс та бережіть себе!