Головна / Блог / Новини / Інформаційна підтримка інтерна: як подати документи для зарахування в інтернатуру ОНЛАЙН

Інформаційна підтримка інтерна: як подати документи для зарахування в інтернатуру ОНЛАЙН

У зв`язку із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, окремої уваги заслуговує організація безпечного перебування громадян в громадських місцях.

Команда відділу бібліотечних ресурсів КНП “Центр громадського здоров`я” ООР, провела оцінку ризиків і завчасно забезпечила на своєму підприємстві найсуворіше дотримання правил охорони праці для того, щоб звести до мінімуму небезпеку зараження відвідувачів бібліотеки та працівників.

Саме з метою попередження розповсюдження COVID-19, задля спрощення процедури подачі документів та заощадження Вашого часу, прийом документів для зарахування в інтернатуру у 2020 році було організовано максимально гнучко та зручно — ОНЛАЙН.

Як подати документи для зарахування в інтернатуру ОНЛАЙН?

 1. Перш за все, Вам необхідно зібрати повний пакет документів (з переліком ви можете ознайомитися за посиланням: https://healthcenter.od.ua/medical/doctors/intern/ ).
 2. На наступному етапі пропонуємо вам скористатися безпечною та сучасною альтернативою “живим чергам” — дистанційним форматом подачі документів за посиланням: https://healthcenter.od.ua/medical/doctors/intern/ 
 3. Важливо зазначити, що тільки за умови наявності повного пакету документів, Ви зможете забрати наказ про зарахування в інтернатуру через 7 днів після подачі документів у контейнері для паперів за адресою: м.Одеса, вул. Ак. Воробйова 5 (приміщення бібліотеки) щоденно з 14-00 до 17-00.

Якщо у Вас виникли питання, телефонуйте: +38(067)9741315 – Анжеліка Вікторівна. Або надсилайте свої запити за електронною адресою: CGZOOR2020@gmail.com

Ми піклуємося про Ваше здоров`я та про здоров`я наших працівників, тому просимо Вас з розумінням та відповідальністю поставитися до простих правил, які допоможуть захиститися від інфікування.

Під час перебування у громадській установі не забувайте:

 • дотримуватися соціальної дистанції (1,5 метри)
 • не торкайтися обличчя руками;
 • часто мити руки з милом чи обробляти дезінфекційними засобами;
 • дотримуватися правил респіраторної гігієни – при кашлі та чханні прикривати рот і ніс серветкою або згином ліктя; відразу викидайте серветку в контейнер для сміття з кришкою і обробляйте руки спиртовмісним антисептиком або мийте їх водою з милом.
 • використовуйте маску правильно:
 • вона має покривати ніс і рот;
 • вона має щільно прилягати, без відступів по краях;
 • заміняйте маску, щойно вона стала вологою;
 • не чіпайте зовнішню частину маски руками, а якщо доторкнулися, помийте руки з милом чи обробіть спиртовмісним антисептиком;
 • заміняйте маску щочотири години;
 • не використовуйте маску повторно.

Олена Станкевич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *