Головна / Блог / Новини / Другий етап моніторингових візитів у КНП “Окнянський РЦ ПМСД”

Другий етап моніторингових візитів у КНП “Окнянський РЦ ПМСД”

10 листопада команда Одеського обласного центру громадського здоров’я відвідала КНП “Окнянський РЦ ПМСД” Окнянської районної ради Одеської області із черговим моніторинговим візитом.
Медики заслухали презентації наших експертів та обговорили з ними проблемні питання впровадження інновацій у доволі складний період пандемії.
Інформаційний блок візиту включав наступні презентації:
Другий етап моніторингових візитів у КНП "Окнянський РЦ ПМСД"
  • «Методика створення проектів у громадському здоров’ї. Інструменти покращення якості медичної допомоги» – фахівець з громадського здоров’я Святослав Лінніков.
  • «Використання якісних медичних даних у прийнятті управлінських рішень» – фахівець з МіО Давід Мірзоян.
  • «Роль комунікацій у громадському здоров’ї» – фахівець з комунікацій Анна Лєснікова.
  • «Імунопрофілактика як бізнес-процес для стандартизації та управління вакцинацією» – менеджер з громадського здоров’я Антоніна Гуменюк.
Другий етап моніторингових візитів у КНП "Окнянський РЦ ПМСД"
Практичний блок включав:
  • Оцінку проведеної роботи відповідно до наданих рекомендацій за напрямками імунопрофілактики, МіО, комунікації, інфекційного контролю (забезпечувала заступник директора Центру Наталія Жураковська).
  • Надання рекомендацій щодо подальшої роботи.
Другий етап моніторингових візитів у КНП "Окнянський РЦ ПМСД"
Дякуємо головному лікарю КНП “Окнянський РЦ ПМСД” Ользі Андріївні Тимко за прийом та активні дії в напрямку підвищення якості медичної допомоги та продуктивності медперсоналу закладу.
Нагадаємо, що наша кінцева ціль – найвищі показники здоров’я для кожного мешканця Одеської області. І досягти цього ми плануємо у тісній співпраці з медиками, освітянами, громадськими активістами, представниками влади тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *