Головна / Блог / Новини / Другий етап моніторингових візітів. Арциз

Другий етап моніторингових візітів. Арциз

12 листопада команда Одеського обласного центру громадського здоров’я на чолі з генеральним директором Оксаною Пастернак відвідала КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Арцизької районної ради Одеської області” із черговим моніторинговим візитом.

Другий етап моніторингових візітів. Арциз

До складу експертної групи увійшли:

Святослав Лінніков із презентацією на тему “Методика створення проектів у громадському здоров’ї. Інструменти покращення якості медичної допомоги»

Ганна Лєснікова – «Роль комунікацій у громадському здоров’ї».

Антоніна Гуменюк – «Імунопрофілактика як бізнес-процес для стандартизації та управління вакцинацією».

Микита Попов – «Роль системи моніторингу та оцінки в системі громадського здоров’я».

Другий етап моніторингових візітів. Арциз

Медики заслухали презентації наших експертів, обговорили з ними проблемні питання впровадження інновацій у доволі складний період пандемії та ознайомилися з рекомендаціями щодо подальшої роботи.

Другий етап моніторингових візітів. Арциз

Дякуємо колективу Арцизького ЦПМСД і особисто головному лікарю Людмилі Федоровій за прийом та щиру зацікавленість у навчанні. Ми вже відзначали, що інфраструктура, яка є важливою складовою доступності медичних послуг, в районі наразі добре налагоджена, а в самому ЦПМСД на належному рівні організований інфекційний контроль. 

Другий етап моніторингових візітів. Арциз

Нагадаємо, що наша кінцева мета – найвищі показники здоров’я для кожного мешканця Одеської області. І досягти цього ми плануємо у тісній співпраці з медиками, освітянами, громадськими активістами, представниками влади тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *