Як підвищити кваліфікацію медстатистикам? В Одеському ЦГЗ стартували курси для «цифрових» фахівців

Logo
Головна / Блог / Новини / Як підвищити кваліфікацію медстатистикам? В Одеському ЦГЗ стартували курси для «цифрових» фахівців

За останнє десятиріччя в Україні значно скоротилися статистичні підрозділи та відділи будь-яких напрямків діяльності, проте попит на таких фахівців зростає з кожним роком. Наприклад, на Одещині курси підвищення кваліфікації для медстатистиків не проводились понад п’ять років, і саме Одеський обласний центр громадського здоров’я став першою організацією, яка розробила освітню програму для цієї категорії фахівців — курси підвищення кваліфікації для медичних статистиків.

“Статистика має дуже важливе значення, особливо у часи пандемії. Адже всі цифри збираються фахівцями, на підставі чого і роблять висновки, підводять статистичні дані, що дають загальну картину перебігу хвороби в регіонах тощо”, — ділиться начальниця відділу підвищення кваліфікації та перепідготовки лікарів, молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів та інших слухачів Одеського обласного ЦГЗ Анжеліка Гузова.

У рамках пілотного проекту відділ Анжеліки зібрав групу з 27 медстатистиків установ охорони здоров’я Одеської області. Кожні п’ять років спеціалісти будуть проходити курси для підтвердження та підвищення своєї професійної кваліфікації, як, наприклад, це системно роблять лікарі. Медстатистики, що пройшли фахові курси, складали іспит за пройденим упродовж курсу матеріалом.

Дякуємо слухачам за плідну роботу та бажання розвиватись у складній та важливій професії, а також лекторам та організаторам курсів за актуальні матеріали та знання, які так необхідні в роботі сьогодні.

Про всі можливості фахового вдосконалення медпрацівників можна дізнатися на сайті Одеського обласного ЦГЗ або за номером телефону: +38 (073) 425-30-13.

 

Аліна Манасова