5 запитань очільниці Одеського ЦГЗ про вакцинацію, стосунки зі ЗМІ та негатив в інфопросторі

Logo
Головна / Блог / Новини / 5 запитань очільниці Одеського ЦГЗ про вакцинацію, стосунки зі ЗМІ та негатив в інфопросторі

Сьогодні левова частина організаційної та інформаційної роботи з вакцинації проти COVID-19 в Одеській області забезпечується колективом Одеського обласного центру громадського здоров’я. Ми поставили його генеральній директорці Оксані Денисенко 5 запитань щодо роботи в умовах пандемії.  

Оксано Вадимівно, які складнощі були на старті вакцинальної кампанії, і як справи зараз?

На початку вакцинальної кампанії політичні партії, релігійні організації, медичні установи (багато хто з їхніх представників) були проти вакцинації. Колектив нашого Центру 24 години робив і робить неможливе, щоб міфи та стереотипи щодо вакцинації були “розкриті”, щоб населенню було зрозуміло – вакцинація від COVID-19 вкрай потрібна, і, що дуже важливо, безпечна.

Як Ви знаходите спільну мову з командою у вирішенні питань?

Ключове: я залучаю всіх до діалогу, пояснюю, доводжу, переконую. При цьому допомагають абсолютно всі, з ким вступаю у діалог.

Які у Вас стосунки з представниками ЗМІ?

Нашій організації ще ніхто не відмовив виступити на телеканалах та брати участь у радіоефірах, ТВ-шоу, бути героями публікацій в діджитал-виданнях тощо. Наразі швидше навпаки: ЗМІ самі активно запрошують та інформаційно підтримують спікерів та експертів саме з Одеського ЦГЗ.

Як Ви справляєтеся з негативом в інформаційному просторі та при прийнятті важливих рішень?

Мені допомагають сон та спілкування з мудрими людьми (їх мало, але вони є). Мудрість вчить сприймати дурість смиренно і виносити користь зі складної ситуації. А ще – спілкування з підлітками. Їхнє креативне мислення допомагає приймати неординарні управлінські рішення.

 Чого б ви хотіли для сфери громадського здоров’я у новому 2022-му році?

Зберегти регіональні центри такими, якими вони мають бути: регіональними адміністраторами, які забезпечують міжсекторальні, здорові, профілактичні процеси у профілі здоров’я області.

Спілкувалася Аліна Манасова