Розлучені війною: як зберегти стосунки на відстані

Logo
Головна / Блог / Новини / Розлучені війною: як зберегти стосунки на відстані

З початку війни багатьом парам довелося будувати стосунки на відстані, оскільки велика кількість жінок їдуть за кордон, а чоловіки йдуть захищати Батьківщину. Відповідно, кожен виконує свої обов’язки: хтось має воювати, а хтось – адаптуватися до нових умов життя. У таких умовах здається, що кохана людина не бере активної участі у твоєму житті, через що виникають образи та конфлікти. Що ж робити парі, чиє кохання випробовується кілометрами?

  1. Діліться внутрішнім світом. Говоріть не лише про новини та війну, а й про власні почуття і стани. Відвертість – основа близькості.
  1. Плануйте своє майбутнє, згадуйте минуле, а також намагайтеся ділитися одне з одним вашими враженнями про сьогоднішній день.
  1. Не відкладайте розв’язання проблем на потім. Накопичені непорозуміння збільшують негатив.
  2. Будьте більш відкритими у проханнях. Раніше партнери бачили сум та інші емоції один одного і відповідним чином реагували на це. Але сьогодні необхідно самостійно повідомляти партнерові про свої почуття.
  1. Проявляйте любов у деталях: зробіть подарунок, ролик з вашими фото або відео зі словами кохання.
  2. Розробіть чіткий графік спілкування. Звучить не романтично, але традиція зв’язуватися в певний час дозволить спланувати свій день так, щоб під час розмови вас нічого не відволікало.
  3. Створюйте нові традиції: пишіть довгі електронні листи, кожного дня бажайте доброго ранку та солодких снів тощо.
  1. Дякуйте коханій людині за її розуміння та підтримку.

Пам’ятайте: не варто ставити стосунки на паузу та чекати зустрічі для відновлення взаємин. Такі зупинки лише негативно позначяться на вашому особистому житті. Якщо ви не хочете втратити кохану людину, знайте, що  хоча стосунки на відстані можуть бути кризою для пари, але це також дає змогу краще пізнати один одного, скучити та вивести взаємини на новий рівень близькості.

Бережіть себе та своє кохання!

Лейла Гасанова, психолог