Запрошуємо на семінар щодо чутливості до антимікробних препаратів

Logo
Головна / Блог / Заходи / Заходи для медиків / Запрошуємо на семінар щодо чутливості до антимікробних препаратів

9 листопада 2022 року Громадська організація «Бактеріологічна станція» спільно з КНП «Обласна клінічна інфекційна лікарня» Закарпатської обласної ради» проводитимуть захід безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників у формі семінару на тему: «EUCAST. Відповіді на більш поширені питання».
Захід зареєстровано в Реєстрі заходів БПР за No1007506 в ДНП «Центр тестування». За його результатами учасники отримають по 10 балів БПР. Учасники можуть долучитися до семінару офлайн за адресою: м. Ужгород, вул. Грибоєдова, 20А або онлайн.

Мета заходу – удосконалення роботи з проведення бактеріологічних досліджень штамів мікроорганізмів, резистентних до протимікробних препаратів та оцінки чутливості згідно рекомендацій Європейського комітету з вивчення чутливості до антимікробних препаратів (EUCAST).

В рамках семінару буде розглянуто методологію визначення та оцінки чутливості мікроорганізмів до антимікробних препаратів, вимоги експертних правил EUCAST для визначення антимікробної чутливості, нові підходи до поточного та розширеного внутрішнього контролю якості лабораторних досліджень, застосування на практиці «Інструкції з впровадження адміністрування антимікробних препаратів в закладах охорони здоров’я, які надають медичну допомогу в стаціонарних умовах».

Куратор проекту: Маріанна Карнафель, тел.: +38(048)797-21-97.

Заповнити форму реєстрації та ознайомитися з карткою заходу можна за посиланням: https://cutt.ly/vNH0SK1