Запрошуємо на семінар (захід БПР) щодо акредитації медичних лабораторій

Logo
Головна / Блог / Заходи / Заходи для медиків / Запрошуємо на семінар (захід БПР) щодо акредитації медичних лабораторій

05 квітня 2023 року на базі Одеського обласного Центру громадського здоров’я Громадська організація «Бактеріологічна станція» проводитиме захід безперервного професійного розвитку медичних та фармацевтичних працівників у формі очного семінару на тему: «Акредитація медичних лабораторій: парадигма вимог ISO 15189 / ISO 17025 (побудова дорожньої карти)». В рамках семінару також буде проведено круглий стіл з обговоренням актуальних питань діяльності лабораторії.

Захід орієнтований на фахівців провізорських та лікарських спеціальностей: організація і управління фармацією, бактеріологія, вірусологія, генетика лабораторна, дезінфекційна справа, епідеміологія, клінічна біохімія, клінічна лабораторна діагностика, лабораторна імунологія, лабораторні дослідження факторів навколишнього середовища, лабораторні дослідження фізичних факторів навколишнього середовища, лабораторні дослідження хімічних факторів навколишнього середовища, мікробіологія і вірусологія, організація і управління охороною здоров’я, паразитологія, радіаційна гігієна, радіологія, токсикологія. За його результатами учасники отримають по 10 балів БПР.

Мета семінару – набуття учасниками нових професійних компетенцій в галузі лабораторної справи щодо формування стратегії підготовки до акредитації медичних лабораторій в умовах становлення ринку лабораторних послуг серед закладів охорони здоров’я в системі громадського здоров’я України. У програмі заходу:

  • SWOT-аналіз лабораторій ЗОЗ
  • Пакетний розгляд ISO 15189 / ISO 17025
  • Документування процедур
  • Тестування

Захід проходитиме за адресою: м. Одеса, вул. Люстдорфська дорога, 1 КНП «Центр громадського здоров’я» Одеської обласної ради», 2-й поверх, зал конференцій, з 13:00 до 16:00.

Заповнити форму реєстрації та ознайомитися з карткою заходу можна за посиланням: https://cutt.ly/w42pkV0

Куратор проекту: Сергій Демченко, тел.: +38(048)797-21-97, е-mail: info@acsb.org.ua.