Головна / Про нас

Про нас

Комунальне некомерційне підприємство «Центр здоров’я та комунікацій» Одеської обласної ради було створено відносно недавно, проте динамічно розвивається, намагаючись стати невід’ємною частиною нової системи охорони здоров’я. Створення підприємства відбулося в рамках проведення в Україні медичної реформи та зумовлено необхідністю докорінної зміни підходів до взаємодії між різними суб’єктами медичної галузі, запровадженням інноваційних методів діяльності (комунікаційних, навчальних, сервісних, консалтингових тощо) .

Підприємство – це команда цілеспрямованих та амбіційних однодумців, яка працює над безперервним удосконаленням якості послуг, створенням комфортних умов для навчання медичних працівників, підтримкою і розвитком медичного середовища та запезеченням навчання населення Одеської області щодо здорового способу життя.

Працівники підприємства завжди намагаються знаходитися на передових позиціях у відповідних напрямках діяльності підприємства, бути в курсі усіх нововведень у медичній сфері та доносити їх до медичних працівників.

×
×
There are no upcoming events at this time.