Інформація про атестацію лікарів

Logo
Головна / Медичним працівникам / Лікарям / Інформація про атестацію лікарів

З метою спрощення подачі документів до атестаційної комісії лікарів при Департаменті охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації необхідно виконати декілька кроків.

Крок 1.
Начальники відділів кадрів медичних закладів різних форм власності подають атестаційну справу лікаря (незалежно від присвоєння або підтвердження категорії), сформовану згідно з переліком документів (Додаток № 3) електронною поштою (attestation.doz@gmail.com) не пізніше ніж за два місяці до закінчення терміну дії категорії або сертифіката лікаря-спеціаліста. Після відправки атестаційної справи, необхідно передзвонити за номером телефону: 048-716-00-44 (Рижкова Оксана Олександрівна) і упевнитися в отриманні документів та відсутності дефектури. При наявності недоліків, необхідно їх усунути та відправити пакет документів знову, зателефонувати за вищевказаним номером телефону.

Крок 2.
Після обробки отриманої документації, секретарем атестаційної комісії орієнтовно буде призначена дата атестації.

Крок 3.
Якщо лікар атестується на присвоєння кваліфікаційної категорії, атестаційну справу у паперовому вигляді він надає особисто. Якщо лікар атестується на підтвердження наявної категорії, атестаційну справу у паперовому вигляді надає начальник відділу кадрів (згідно з графіком здачі щоквартальних звітів), так як особиста присутність лікаря, що  атестується, на засіданні атестаційної комісії не потребується. Якщо лікар подовжує термін дії категорії, він надає до атестаційної комісії особисту заяву, підписану Директором департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації.

Крок 4.
Після атестації, у термін передбачений наказом МОЗ України від 02.10.2015 № 650 (двотижневий строк з дня атестації), лікар отримує у секретаря атестаційної комісії посвідчення про атестацію. Дозволяється начальникам відділів кадрів дзвонити і отримувати інформацію про атестацію лікаря.

УВАГА! На виконання указу Президента України № 133/2017 від 15.05.2017 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України  від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» атестаційні справи, що надіслані з доменів, які зазначені у переліку санкційних інформаційних продуктів, прийматися не будуть.

 

Наказ про аттестатію лікарів

Наказ № 650 від 02.10.2015, “Про внесення змін до Положення про порядок проведення атестації лікарів” МОЗ України

Наказ № 446 від 22.02.2019 “Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів” МОЗ України

Перелік документів, які необхідно надати до атестаційної комісії при Департаменті охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації в електронному вигляді та на паперових носіяx

Додаток №1 до Порядку проведення атестації лікарів. Атестаційний листок

Додаток №2 до порядку проведення атестації лікарів. Особисте освітнє портфоліо з результатами проходження безпперервного професійного розвитку

Критерії нарахування балів безперервного професійного розвитку 

Презентація Атестація в форматі професійної колегійності