Інтернатура

Шановні колеги!

У зв’язку із запровадженням карантинних заходів через великий ризик можливого зараження на COVID-19 — «коронавірус» приймання документів для оформлення на заочну частину інтернатури здійснюється виключно в електронному вигляді.

Комунальне некомерційне підприємство «Центр громадського здоров’я» Одеської обласної ради» здійснюємо електронний прийом документів для зарахування на заочну частину інтернатури.

Протягом навчання в інтернатурі супроводжуємо та консультуємо інтернів:

  • надаємо правову та методичну допомогу в оформленні документів;
  • представляємо інтереси інтернів у відносинах з МОЗ щодо зміни державного направлення, форми навчання та інших суперечних питань.

Інтернатура Одеса 2020 для контрактників, бюджетникіів

Згідно наказу МОЗ України № 291 від 19.09.1996 року «Про затвердження Положення про спеціалізацію (інтернатуру) випускників вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти ІІІ-  IV  рівня акредитації» інтернатура є обов’язковою формою післядипломної підготовки випускників всіх факультетів медичних і фармацевтичних вищих закладів освіти ІІІ –  IV  рівнів акредитації незалежно від підпорядкування та форми власності, після закінчення якої їм присвоюється кваліфікація лікаря (провізора) – спеціаліста певного фаху.

Основним завданням інтернатури є підвищення рівня практичної підготовки випускників, їх професійної готовності до самостійної лікарської (провізорської) діяльності.

Інтернатура проводиться в очно-заочній формі навчання на кафедрах вищих закладів освіти та стажування в базових установах і закладах охорони здоров` я.

Згідно наказу МОЗ України № 81 від 23.02.2005 року «Про затвердження Переліку спеціальностей та строки навчання в інтернатурі випускників медичних і фармацевтичних вищих навчальних закладів, медичних факультетів університетів» та додатків до вищевказаного наказу № 621 від 21.11.2005р., № 793 від 10.12.2007р. та № 93 від 26.02.2007р. навчання в інтернатурі проводиться за переліком спеціальностей, з яким можна ознайомитися за посиланням


Нормативна база