Інформація про атестацію середніх медичних та фармацевтичних працівників

 «У вченні не можна зупинятися».

Сюнь-цзи

Курси підвищення кваліфікації молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів Одеси є одними з найбільш досвідчених курсів в Україні. Їх було засновано ще у 1963 році. За весь час існування курсів їх прослухали понад 100 000 медсестер та фельдшерів, які стали кваліфікованими та успішними фахівцями в своїй галузі.

На сьогоднішній день курси підвищення кваліфікації молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів є структурним підрозділом комунального некомерційного підприємства «Центр Здоров’я та комунікацій» Одеської обласної Ради.  Щомісяця їх відвідують понад 200 медиків.

За роки роботи наші цілі залишаються незмінними: це – удосконалення медичного обслуговування та забезпечення професійної перепідготовки і підвищення кваліфікації молодших медичних спеціалістів!

Наші курси мають 134 бази медичних і фармацевтичних закладів різної форми власності, де проходять теоретичні й практичні заняття для медсестер і фельдшерів.

Перепідготовка та підвищення кваліфікації молодших спеціалістів на курсах проходить за різними форма навчання:

• з відривом від виробництва;

• в он-лайн режимі.

Терміни навчання призначаються планами і програмами, затвердженими в установленому порядку МОЗ України. Кількість годин залежить від обраної  Вами програми курсу і становить від 144 до 360 годин.

 Навчання  передбачає теоретичну і практичну частини підготовки слухачів. Теоретична підготовка здійснюється із застосуванням сучасних освітніх технологій, в тому числі й дистанційних. Відпрацювання практичних умінь і навичок проводиться в симуляційному центрі.

Ми переконані, що багаторічний досвід наших фахівців та впровадження сучасних методів допоможе розширити професійні вміння та навички молодшого медичного персоналу. Експерти, які мають безумовний авторитет у своїй спеціальності, готові поділитися досвідом, накопиченим роками.

Наші переваги:

• висококваліфікований викладацький склад;

• дистанційні освітні технології – ви економите час, вивчаючи лекції за допомогою Інтернету в зручний для вас час;

• економія часу і грошей;

• отримання нових знань і практик для перекваліфікації;

• можливість поновлення практичних навичок;

• отримання сертифікату про проходження курсу;

• підвищення авторитету молодшого медичного персоналу.

! Ми постійно перебуваємо в пошуках нових методик. 

! Ми поважаємо і цінуємо роботу кожного медичного працівника, тому завжди прислухаємося до Ваших побажань та порад!

! Ми завжди готові допомогти кожному медику освоїти ті знання і навички, які знадобляться при щоденній роботі.

Будемо завжди раді бачити Вас на наших курсах підвищення кваліфікації!

Наказ № 141 від 05.12.2018 р. “Про курси підвищення кваліфікації та перепідготовки  молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів в Одеській області у 2019 році”

Наказ №17 від 05.02.2019 р.“Про корекцію плану-графіку курсівпідвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістівв Одеській області у 2019 році”

План-графік курсів підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів у 2019 році”

Правила оформлення на курси підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів

×
×

Інтерактивний дистанційний модуль "ZmiNoTvorets"
Перша допомога

Чи знаєте Ви, як діяти у надзвичайній ситуації?

Переходьте за посиланням та перевіряйте свої зання!

Вперед!