Інформація про курси підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів

Logo
Головна / Медичним працівникам / Медичним сестрам / Інформація про курси підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів

 «У вченні не можна зупинятися».

Сюнь-цзи

Курси підвищення кваліфікації молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів Одеси є одними з найбільш досвідчених курсів в Україні. Їх було засновано ще у 1963 році. За весь час існування курсів їх прослухали понад 100 000 медсестер та фельдшерів, які стали кваліфікованими та успішними фахівцями в своїй галузі.

На сьогоднішній день відділ підвищення кваліфікації та перепідготовки лікарів, молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів та інших слухачів є структурним підрозділом комунального некомерційного підприємства «Центр громадського здоров’я» Одеської обласної ради».  Щомісяця їх відвідують понад 200 медиків.

За роки роботи наші цілі залишаються незмінними: це – удосконалення медичного обслуговування та забезпечення професійної перепідготовки і підвищення кваліфікації молодших медичних спеціалістів!

Наші курси мають 134 бази медичних і фармацевтичних закладів різної форми власності, де проходять теоретичні й практичні заняття для медсестер і фельдшерів.

Перепідготовка та підвищення кваліфікації молодших спеціалістів на курсах проходить за різними форма навчання:

  • з відривом від виробництва;
  • в он-лайн режимі.

Терміни навчання призначаються планами і програмами, затвердженими в установленому порядку МОЗ України. Кількість годин залежить від обраної Вами програми курсу і становить від 144 до 360 годин.

Навчання  передбачає теоретичну і практичну частини підготовки слухачів. Теоретична підготовка здійснюється із застосуванням сучасних освітніх технологій, в тому числі й дистанційних. Відпрацювання практичних умінь і навичок проводиться в симуляційному центрі.

Ми переконані, що багаторічний досвід наших фахівців та впровадження сучасних методів допоможе розширити професійні вміння та навички молодшого медичного персоналу. Експерти, які мають безумовний авторитет у своїй спеціальності, готові поділитися досвідом, накопиченим роками.

Наші переваги:

  • висококваліфікований викладацький склад;
  • дистанційні освітні технології – ви економите час, вивчаючи лекції за допомогою Інтернету в зручний для вас час;
  • економія часу і грошей;
  • отримання нових знань і практик для перекваліфікації;
  • можливість поновлення практичних навичок;
  • отримання сертифікату про проходження курсу;
  • підвищення авторитету молодшого медичного персоналу.

! Ми постійно перебуваємо в пошуках нових методик. 
! Ми поважаємо і цінуємо роботу кожного медичного працівника, тому завжди прислухаємося до Ваших побажань та порад!
! Ми завжди готові допомогти кожному медику освоїти ті знання і навички, які знадобляться при щоденній роботі.

Будемо завжди раді бачити Вас на наших курсах підвищення кваліфікації!

Реєстрація